قوانین و شرایط سرویس دهی

به شرایط استفاده از آپلود سنتر آرمان خوش آمدید.

لطفا قبل از استفاده از خدمات سایت مروری بر این توافقنامه داشته باشید و قوانین را کامل بخوانید.

آپلود سنتر آرمان سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما – بدون اینکه به شما اطلاع داده شود – تغییر یابد ، پس لازم است هر چند وقت یکبار قوانین سایت را مشاهده نمایید تا در صورت تغییر ، از آن مطلع شوید.

این توافقنامه دربرگیرنده تمام توافقات و مقررات میان کاربران و آپلود سنتر آرمان می باشد.

با طی کردن مراحل ثبت نام ، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.

آپلود سنتر آرمان ، این حق را بر خود دانسته تا فایل های غیر مجاز را از سایت حذف کند ، در زیر لیست فایل های غیر مجاز قابل مشاهده می باشد:

فایل هایی که دارای قانون کپی رایت هستند.

فایل هایی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی و یا غیر اخلاقی است.

بارگذاری هرگونه فایل با نام ها یا محتوا و موضوعات غیر اخلاقی و ویروسی درآپلود سنتر آرمان به هر صورت غیر مجاز و ممنوع است.

فایل هایی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند.

فایل هایی که به هر نحو در کشور ایران غیر مجاز می باشد و با موضوعات مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

فایل هایی که به هر نحو قوانین بین المللی را زیر پا بگذارد.

آپدیت کلیه آنتی ویروس هایی که حق عضویت دارند.

فایل های مربوط به کلیه نرم افزارهای غیر رایگن فارسی.

استفاده از فضای هاست برای نگهداری فایل های بکاپ.

بارگذاری هر گونه فایل یا هر پسوندی که امنیت سرور را به خطر اندازد غیر مجاز است و با کاربر خاطی مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد

آپلود تصاویر و فایل های غیر مجاز ممنوع می باشد و در صورت انجام سریعا از روی سایت حذف می گردد.

تمامی فایل هایی که مانع دسترسی سایر کاربران شود و یا به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازد حذف خواهد گردید.

فایل های فوق با هر پسوندی باشد حذف خواهد شد.

آپلود سنتر آرمان یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل ، مجبور به حذف فایل می باشد.

بارگذاری هر گونه فایل یا هر پسوندی که امنیت سرور را به خطر اندازد غیر مجاز است و با کاربر خاطی مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد

آپلود سنتر آرمان می تواند در هر زمان قوانین مربوط به کاربران سایت و خط مشی های مربوطه را تغییر دهد و یا قوانین جدید وضع کند، یر این اساس کاربران وظیفه دارند به صورت دوره ای این قوانین را مرور کنند

با توجه به کاربر محور بودن آپلود سنتر آرمان کلیه مسئولیت های ناشی از محتواهای آپلود شده بر عهده کاربران خواهد بود و آرمان آپلود مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.

مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور و دیگر اطلاعات کاربر بر عهده خود اوست و آپلود سنتر آرمان هیچ گونه مسئولیتی در این باره ندارد.

در صورت حذف فایل توسط کاربران امکان بازگرداندن آن وجود نخواهد داشت.

آپلود سنتر آرمان این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سایت یا همه سایت به طور موقت یا دائمی شود ، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی دهد.

تمامی کاربران موظف به رعایت قوانین آپلود سنتر آرمان هستند. در صورت انجام تخلف و نادیده گرفتن قوانین سایت برای بار اول تذکر داده خواهد شد و بار دوم در صورت تکرار تخلف حساب کاربر خاطی موقتا مسدود می شود در این حالت می بایست فرد تعهد کتبی نوشته و درخواست رفع مسدودی حساب نماید در صورت تکرار برای بار سوم برای همیشه حساب کاربری وی مسدود خواهد شد.

هرگونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد و در صورت تشخیص ، با کاربر متخلف با حذف اکانت و فایل ها برخورد می گردد و یا در صورت نیاز از طریق مراجع ذیصلاح قانونی اقدام خواهد شد.

آپلود سنتر آرمان تمام تلاش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایل های کاربران بکار می بندد ، اما کلیه کاربران موظفند از اطلاعات آپلود شده ی خود یک بکاپ نیز داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه آپلود سنتر آرمان نخواهد بود.

در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل آپلود سنتر آرمان اعم از اعتصاب عمومی ، آتش سوزی ، صاعقه ، حملات هکری ، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که خدمات برای آپلود سنتر آرمان با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد ، مسئولیتی متوجه آپلود سنتر آرمان نخواهد بود.

عکس ها و فایل های کاربران مهمان ( کاربرانی که بدون عضویت عکس یا فایلی را آپلود می نمایند ) حداکثر تا 90 روز پس از آخرین دانلود در حساب کاربری شخص باقی خواهد ماند ولی در صورت عدم دانلود هر فایل طی 90 روز به صورت اتوماتیک از سیستم حذف خواهد شد.

عکس ها و فایل های کاربرانی که عضو سایت هستند به طور دائمی در سیستم باقی خواهد ماند.

آپلود فایل از سوی کاربر به منزله پذیرش تمام قوانین یاد شده است

اگر چنانچه هرگونه مخالفتی با توافقنامه فوق داشتید ، لطفا از سایت ما استفاده نکنید.