کسب درآمد از آپلود فایل در وب سایت آرمان آپلود

برای کسب درآمد می بایست ابتدا در سایت ثبت نام نمایید.

روش کسب درآمد به ازای دانلود فایل (PPD)

در این روش با آپلود هر فایل و قرار دادن لینک دانلود فایل در سایت ها، وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی، صفحات پربازدید و یا در نرم افزارهای شبکه اجتماعی موبایلی به ازای هر بار که فایل شما دانلود می شود درآمد کسب می کنید.

- هرچه فایل های شما حجیم تر باشد درآمد بیشتری کسب می کنید.

- هر چه تعداد فایل های شما بیشتر باشد درآمد بیشتری کسب می کنید.

- هر چه تعداد دانلود هر فایل شما بیشتر باشد درآمد بیشتری کسب می کنید.

- هر چه فایل های شما از کشورهای با گروه بالاتر(مثلاً: گروه 1 یا 2) دانلود شوند درآمد بیشتری کسب می کنید.

توجه: ما فقط تعداد دانلود های که به صورت کامل انجام شده باشند محاسبه خواهیم کرد. همچنین در صورتی که از یک IP چند بار یک فایل دانلود شود ما فقط یک بار آن را محاسبه می کنیم.

دوره تسویه حساب کسب درآمد مدت زمان 30 روز می باشد. زمانی می توانید درخواست برداشت وجه نمائید، که درآمد شما حداقل مبلغ 15 هزار تومان باشد. شما می توانید درخواست پرداخت خود را از طریق حساب کاربریتان در یک آپلود ارسال نمائید، پس از درخواست پرداخت درصورت تکمیل صحیح اطلاعات درآمد شما به تومان تبدیل شده و در 5 ام هر ماه به حساب شما واریز می گردد.

روش کسب درآمد بر اساس PPS (پورسانت)، دریافت 15 درصد پاداش از فروش و یا تمدید هر اکانت

15 درصد از مبلغ کاربرانی که شما جذب یک آپلود کرده اید و حسابشان را ارتقاء داده اند به شما تعلق میگیرد. همچنین می توانید از دو روش زیر اقدام به جذب کاربر نمائید و از تراکنش و فعالیت آنها 15 درصد پاداش(پورسانت) دریافت نمائید:

1- در صورتیکه شما فردی را به یک آپلود معرفی کنید که اقدام به ثبت نام و ارتقاء حساب کاربری خود بکند از مبلغ خرید آن فرد 15% پاداش به شما تعلق می گیرد. برای اینکار کافیست وارد حساب کاربری خود در یک آپلود شوید و سپس لینک معرفی که به شما داده می شود را در سایت ها، وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی، صفحات پربازدید و یا در نرم افزارهای شبکه اجتماعی موبایلی قرار بدهید و هر فردی که با استفاده از لینک معرفی شده شما به سایت ما یک آپلود بیاید و اقدام به ثبت نام و ارتقاء حساب کاربری خود بکند از مبلغ خرید آن فرد 15% پاداش به شما تعلق می گیرد.

2- در صورتیکه کاربران دانلود کننده فایلهای شما اقدام به خرید اشتراک ویژه از یک آپلود نمایند 15% از مبلغ خرید آنها به حساب شما واریز میگردد.

برای مثال: اگر شما در یک ماه 20 کاربر جذب یک آپلود کنید و آنها اقدام به خرید اشتراک ویژه 10000 تومان کنند، برای هر خرید 15% پاداش به شما تعلق می گیرد.

نکته: درصورتی که در ماه های بعدی کاربرانی که شما به یک آپلود دعوت کرده اید اقدام به تمدید اشتراک ویژه خود نمایند، مجددا 15% پاداش به شما تعلق می گیرد.

لینک معرفی، جهت کسب درآمد بر اساس PPS (پورسانت): لطفاً ابتدا ثبت نــام کنید